KONST / Litografier / Färglitografi 10837303
nr 1083 7303
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), signerad, Blommor, motivet: 47x28,
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 januari 2017
kl 18:13:06
10/1 22:11:21
200 kr
16/1 17:45:36
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson